Anasayfa > Şehir Hatları > Şehir Kültürü

Şehir Kültürü

14 Ekim 2015  |  0 yorum  |  Sahi

%100 Ay yıldız %30 indirim

Ay yıldız insanlık tarihinin en eski sembollerinden biri. Orta Asya'da Göktürk sikkelerinde de yer almış, Roma, Bizans ve Pers sikkelerinde de... Almanya'dan Orta Doğu'ya, Kuzey Afrika'dan Doğu Asya'ya şehir armalarından, ülke bayraklarına pek çok yerde bu sembole rastlamak mümkün. Ama yine de ay yıldız deyince tüm dünyada akla ilk gelen hep Türkiye Cumhuriyeti olur. 

%100 Ay yıldız %30 indirim

1700'lerin sonlarına doğru Osmanlı donanmasının bayrağı olarak ortaya çıkan, ardından Osmanlı Devleti tarafından bayrak olarak kabul edilen kırmızı zemin üzerindeki ay ve yıldız bugünkü ideal formuna cumhuriyetten sonra kavuşur. 

Özgür ve eşit bireyler olarak bir arada yaşama şansını borçlu olduğumuz cumhuriyetimizin 92'nci yıldönümünü kutlayacağımız 29 Ekim tarihi yaklaşırken biz de bir jest yapmak istedik. Ekim ayı boyunca iki özel ay yıldızlı ürünümüzde, Ay Yıldızlı Bileklik ve İkili Türk Çay Bardağı Takımı'nda %30 indirim yaptık. Güle güle alın, güle güle kullanın!

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?