Anasayfa > Şehir Hatları > Şehir Kültürü

Şehir Kültürü

26 Nisan 2016  |  0 yorum  |  Sahi

Annelere Özel Sahi Pazarı

Karaköy'de Annelere Özel Sahi Pazarı 30 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü öncesi tam bir alışveriş keyfi yaşatacak. Sahi mağazasını cıvıl cıvıl bir pazar yeri haline getirecek etkinlik süresince tüm ürünlerde fırsat ve indirimler olacak. Çaylar, baharatlar, kuruyemişler pazaryeri havasında çuvallar içinde sergilenecek, lokumlar ve çikolatalar tezgah üzerinde açık olarak teşhir edilecek. Alışverişlerde eski tip tartı ve kürekler kullanılacak. Pazardan ayrıca renk renk takılar, nazar boncukları, cam ve seramik ürünler, kokular, sabunlar, tişörtler, bez çantalar, peştamaller ve bornozlar da alınabilecek.

Annelere Özel Sahi Pazarı

İndirimleri ve annelere özel hediye setleriyle de ilgi çekecek etkinlik 8 Mayıs Pazar Anneler Günü'nde zirve yapacak. Anneleriyle açık havada keyifli bir Anneler Günü geçirmek isteyenler için Sahi'nin manzaralı teras kafesinde açık büfe kahvaltı sunulacak. Sahi'nin düzenlediği Instagram yarışmasının kazananları da ödüllerini aynı gün anneleriyle birlikte alacak. 17 Nisan - 4 Mayıs tarihleri arasında Instagram üzerinden yapılacak yarışma herkese açık. Katılımcı ve annesi arasındaki duygusal bağı en gerçek haliyle gösteren tüm fotoğrafların #annemlesahiden hashtag'iyle katılabileceği yarışmada ödül ise iki kişilik açık büfe kahvaltı ve Sahi'nin lokum atölyesinde iki kişilik lokum yapma deneyimi olacak.

Türkiye'nin gerçek zanaatkarlarını, tasarımcılarını, esnafı, yerel ekonomiyi, kısacası insana değer veren ve değer katan her üretimi destekleyen Sahi, hakiki ustaların, hakiki malzemelerle ürettiği Türkiye'in gerçek güzelliklerini meraklılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?