Anasayfa > Şehir Hatları > Son Kullanma Tarihi

Son Kullanma Tarihi

11 Eylül 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Bu hafta sonu herkes Karaköy'de!

Karaköy'ün pazar yeri.

Ayda bir kurulur.

Souq yazılır, suuk okunur.

Bu hafta sonu herkes Karaköy'de!

Karaköy yaşıyor, değişiyor ve gelişiyor. Karaköy'ün yeni geleneği pop up pazar Souq da, 13-14 Eylül tarihlerinde bu kez panayırda hayat buluyor. Yani bu hafta sonu Karaköy'e gelenler gün içinde alışveriş ve panayırın keyfini yaşarken akşam saatlerinde de Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Bubituzak ve Ayyuka konserlerini izleyebilir.

Souq Karaköy’ün bu sefer ki konukları ise şöyle; Ece Sükan Vintage PopUp, Özlem Kaya’nın sample sale’i, Section Mode Unique koleksiyonu, Rumisu’nun fularları, Tohum’un doğal aksesuarları, White Posture’un beyaz gömlekleri, Vakkorama, V2K Designers Sale, Bunker’ın custom motorsikletleri, Altair Telian’ın el yapımı bisikletleri, Monşer Vintage by Hakan Bahar, Ekria’nın takıları, Hally&Son’ın gözlükleri, Skagen’in saatleri, Leuchtturm 1917’nin defterleri, NYKS’in doğal mumları, Müz’ün teraryumları, Türk Beyin Takımı’nın zeka oyunları ve Clarks Desert Boots. 

Etkinlikler ise cabası! 

www.souqkarakoy.com

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?