Anasayfa > Şehir Hatları > Son Kullanma Tarihi

Son Kullanma Tarihi

8 Mayıs 2015  |  0 yorum  |  Sahi

CATS gibi ünlü müzikallerin bestecisi Andrew Lloyd Webber'in ölümsüz eseri “Operadaki Hayalet” ilk kez İstanbul'da! Kaçırmayın!

"… Bir Müzikal, Bir Melodram, Bir Fenomen ve evet, Bir Şaheser!"

CATS gibi ünlü müzikallerin bestecisi Andrew Lloyd Webber'in ölümsüz eseri “Operadaki Hayalet” ilk kez İstanbul'da! Kaçırmayın!

The Herald Sun

25 yılı aşan geçmişiyle Broadway'in en uzun soluklu ve en büyük prodüksiyona sahip müzikali Operadaki Hayalet, aynı zamanda dünya çapında 40 ülke, 110 şehirde, 65,000 performansla 80 milyonluk bir izleyici kitlesine sahip bir müzikal. Paris Operası'nda hayalet olarak tanınan yüzü ileri derecede deforme olmuş bir müzik dahisinin, yetenekli ve güzel Soprano Christine'e olan saplantılı aşkını konu alan Operadaki Hayalet, kıskançlık, çılgınlık ve ihtirasın kesiştiği büyülü bir hikaye… Gerek 'The Music of the Night' gibi ölümsüz eserleri, gerekse hafızalardan uzun süre çıkmayacak sahneleriyle Zorlu'da sezonun en çarpıcı etkinliği olarak dikkat çeken Operadaki Hayalet, izleyicilere ömür boyu unutamayacakları anlar yaşatacak.

www.zorlucenterpsm.com

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?