Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

18 Ağustos 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Çellonun muhteşem ikilisi Luka ve Stjepan

2CELLOS kaçırılmayacak muhteşem performanslarıyla 31 Ağustos'ta Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde!

Çellonun muhteşem ikilisi Luka ve Stjepan

2CELLOS olarak bilinen Genç Hırvat Müzisyenler Luka Sulic ve Stjepan Hauser, çelloyu yeni bir seviyeye alarak sansasyonel bir başarı elde etti. Onların müzik tarzı pop ve rock, klasik ve film müziği arasındaki sınırları yıktı. 2CELLOS 2011 yılında Michael Jackson’ın “Smooth Criminal” parçasına yaptıkları yorumla ün kazandı ve dünyada fırtınalar estirdi. Youtube Video Sony Masterworks ile rekor bir anlaşma yaptı ve Sir Elton John ile dünya turuna katılmak için davet alması büyük bir viral sansasyon yarattı. 2CELLOS Youtube’da tıklanma sayıları ile şaşırtmaya da devam ediyor. ABD, Japonya ve Avrupa’da çıktıkları turnelerin biletleri tükendi. İkili aynı zamanda Jay Leno, The Ellen DeGeneres Show (birkaç kere), Tonight Show, Lopez Tonight, Stefan Raab Tv Total gibi büyük TV şovlarına konuk oldu. 2CELLOS ayrıca “Smooth Criminal” isimli Michael Jackson parçasına çello ile yaptıkları yorumla popüler TV dizisi “Glee”ye de bölüm özel konuğu olarak dahil edildi. İşin özü Luka ve Stjepan’ın başarısı ve hayran kitlesi dünya çapında büyümeye devam ediyor.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?