Anasayfa > Şehir Hatları > Rengarenk

Rengarenk

6 Eylül 2014  |  1 yorum  |  Sahi

Eylül tüm güzelliğiyle geldi: Eylül Keyfi paketleri

Eylül en güzel zamanıdır İstanbul'un. Bunu en iyi şairler bilir.

Eylül tüm güzelliğiyle geldi: Eylül Keyfi paketleri

Şiirine eylül girmemiş şair yok gibidir edebiyatımızda. Bütün bir yaz yakıp kavuran güneş sonunda pes etmiş, kuzeyin soğuğunu taşıyan sonbahar fırtınaları daha yola çıkmamıştır. Balıkçı tezgahları sezonu açan reislerin ilk getirdikleriyle dolmuş, sebze meyve pazarları en canlı renklerine bürünmüş, kızıl sarı yapraklar yelken açmıştır Boğaz'ın laciverte boyanmış sularına.

Bir bitişin hüznü de vardır bütün bu güzelliklerde. Yaz mevsiminin o aylak, o sere serpe günlerinin sona erdiği duygusu, sessizleşen çay bahçeleriyle, güneşi perdeleyen göçmen kuş sürüleriyle, okul bahçelerinden yükselen çocuk sesleriyle tekrar tekrar belirir önümüzde. Ama şair değilseniz ve bir şiir çıkarmıyorsa içinizden, bu duyguyu hiç yük etmeyin deriz kalbinize.

Eylül Keyfi paketlerimizi bu hüzün duygusunu silmek için hazırladık gözlerinizden... Hayatınıza yeniden ışıl ışıl bir gülümseme katmak için... Eylülün sadece güzelliklerini doldurduk içlerine. Renk renk çeşit çeşit kahve kupalarımız var mesela, bir fincan kahvenin tüm kara bulutları dağıtma gücü olduğunu bilenlere. Kilim motifli bilekliklerimiz var, hem şık hem nazarlık. Akşamlar serin olmaya başladı diye şallar, fularlar, pikeler... Ve tabii ki lokumlar, özel tasarım ürünler ve daha neler neler...

13 farklı Eylül Keyfi paketimizi mutlaka inceleyin. Eylülün sadece güzellikleriyle doldurun içinizi...

Bu yazı hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır. Sizde yorum ekleyebilirsiniz >

Yorumlar

özge vural
Yazan: özge vural   19.09.2014 14:23:00 - 14:23:00En sevdiğim aydır Eylül. Oh mutluyum. tam da ritüel zamanı

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?