Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

20 Ekim 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Frida “Kalabalık Monolog” 3 Kasım’da Sahnede!

Yaşamı pahasına ruhu bedeniyle lades tutuşan bir kadın: Frida Kahlo
Resimleri, siyasi duruşu, aşka, insana, tabiata ait ezber bozan düşünceleri ile içinde yaşadığımız dünyaya ilham vermeye devam eden dahi kadın Frida Kahlo yeni sezonda da sahnede.

Frida “Kalabalık Monolog” 3 Kasım’da Sahnede!

İlk oyun 3 Kasım Pazartesi günü, 20:30’da Şermola Performans’ta!

Emre Özerden'in yazıp yönettiği  Frida "Kalabalık Monolog"  yeni sezonda ikimetrekare oluşumu altında seyircisiyle buluşmaya devam edecek.  Nisan ayında prömiyerini yapan ve  kısa sürede seyircinin ve basının büyük beğenisini kazanan tiyatro oyunu;  Kasım ayı boyunca  Şermola Performans’ta sahnelenecek.  Oyunun gösterim tarihleri, ikimetrekare.com ve facebook.com/fridakalabalikmonolog sayfalarından takip edilebilir.

Tiyatro ve sinema alanında yaptığı işlerle ulusal ve uluslararası alanlarda çeşitli dereceler alan, 90.000 takipçi ile Türkiye’nin en çok takip edilen blog yazarı, genç yetenek Emre Özerden, yazıp yönettiği  yeni oyunu Frida Kalabalık Monolog ile ikimetrekare adı altında tiyatro severlerle buluşuyor. Oyunda  Özge Özel, Cansu Saka, Emre Akarsu ve Emre Özerden rol alıyor.

Oyun tanıtım videosu için:
youtube.com/watch?v=2ILJet9cb4Q

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?