Anasayfa > Şehir Hatları > Rengarenk

Rengarenk

2 Temmuz 2014  |  0 yorum  |  Zeynep Tokmak

Hızır gibi yetişen hediyelikler!

Bence dünyanın en güzel şeyi hediye almak, almak derken birinin bana alması.

Hızır gibi yetişen hediyelikler!

Hediye seçmek neden hala bilim adamlarınca kanserojen ilan edilmedi bilmiyorum. Dünyanın en zor eylemlerinden biri hediye seçmek, hele de çok iyi tanımıyorsanız karşınızdakini!

Bu yüzden hep garantici bir insanım! Herkesin ortak beğenebileceği ürünleri en başta tercih ederim. Nedir bunlar; fular, atkı, şal, ajanda, defter, kalem, mug'lar, fincanlar... Kıyafet ve takı elinizde mükemmel görünse de hediye ettiğiniz kişiye tam oturmadığı sürece içinize sinmez. Hediye kartını da nedense sevemedim ben. “Para veriyim git kendine ne istiyorsan al” demek gibi. O zaman hediye olmuyor ki.

Hafif desenli, çok kullanılan renklerden oluşan şallar benim için kurtarıcı mesela. Kırık beyaz, bej, krem, gri tonları ve siyah. Bu renkleri hemen hemen her kıyafetimize kombin yapabildiğimiz için ekstra kullanışlı. Kış için de aynı tonların atkı bere takımı bence joker hediye. Mesela ajandalar iş yaşamı olan birine veya öğrenciye hediye etmek için mükemmel oluyor. Randevunuzu aksatırsa kafasına kakma imkanınız da olur! Aynı şekilde şimdi o kadar çok, şık defter kalem çeşitleri var ki biraz daha resmi olduğunuz birine “güm” diye verirsiniz. Ben üzeri kumaş kaplı defterlerin Hızır tarafından bize yardıma gönderildiğine inanıyorum hatta! Temiz hareket! İster ofis hediyesi, ister kişisel, ister ev hediyesi bence modası geçmeyen tek bir hediye var züccaciye! Kelime olarak bile komik zaten züccaciye. Hediye olarak gelen kahve fincanı takımı, mug'larla çeyizimi düzdüm ama olsun daha gelse hayır demem yani. Bir kahve keyfimiz var zaten. Baktın hediye seçemiyorsun gir züccaciyeye, hayat kurtarır!

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?