Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

22 Ekim 2014  |  0 yorum  |  Sahi

İstanbul'da caz zamanı!

Yalnızca caz tutkunlarının değil tüm müzikseverlerin her yıl heyecanla beklediği, Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali, 24. yılında yine enfes bir program ile İstanbul'u selamlıyor.

  • İstanbul'da caz zamanı!
  • İstanbul'da caz zamanı!
  • İstanbul'da caz zamanı!

Sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde içimiz cazla ısınacak. Şehrin dört bir yanına yayılan konser programı için şimdiden biletlerinizi alın, zamanınızı ayarlayın. Hem yalnızca konserler değil daha pek çok etkinlik caz mevsimini dört koldan sarıyor. Atölye çalışmaları, paneller, cazlı brunch’lar ve Kampüste Caz konserleri bunlardan bazıları. Sözün özü 2 Kasım'a kadar caz dolu günler bizleri bekliyor. Kimler yok ki caz mevsiminde; China Moses, Ambrose Akinmusire, Leszek Mozdzer, Christian McBride, Mario Biondi, Sarp Maden, İbrahim Maalouf, “Nefes” Duo Kudsi Erguner& Michael Wollny feat. Hamdi Akatay, Engin Recepoğulları, Marcin Masecki ve daha pek çok isim...

Ayrıntılı bilgi için; www.akbanksanat.com ve www.akbankcaz.com adreslerinin yanısıra Akbank Sanat iPhone uygulaması ve facebook.com/AkbankSanat, twitter.com/AkbankSanat adreslerini takip edebilirsiniz. Festivale özel hazırlanan Akbank Caz Festivali Radyosu’nu ve festival sanatçıları ile kültür-sanat dünyasının tanınan yüzlerinin hazırladığı seçkileri try.deezer.com/akbankcazfestivali adresinde dinleyebilirsiniz.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?