Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

10 Eylül 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Koşmaya hazır mısınız? Renkli Koşu, 14 Eylül'de İstanbul'da!

Dünyanın en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusunu kaçırmayın!

Koşmaya hazır mısınız? Renkli Koşu, 14 Eylül'de İstanbul'da!

Amerika'da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km renkli koşusu şimdi Türkiye'de. Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız! Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı renkli koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi etkinlik günü saat 08:30-12:00 arasında etkinlik alanından alabilirsiniz. Saat 12:00'dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. Çok yoğun ilgi nedeniyle lütfen erken geliniz.

Çocukların güvenlik açısından ayırt edilebilmesi için onlara T-Shirt verilmeyecektir. Çocuklara koşucu numarası, bileklik, renkli toz ve dövme koşu alanında verilecektir.

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır.

Sosyal Sorumluluk
Color Sky 5K İstanbul Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğini destekliyor. Aldığınız her biletin 5%’i BEDD’ye bağışlanıyor.

www.biletix.com

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?