Anasayfa > Şehir Hatları > Son Kullanma Tarihi

Son Kullanma Tarihi

24 Ekim 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Müziğin yıldızları CRR’de...

İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu, her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden renkli programlarla İstanbullu müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Müziğin yıldızları CRR’de...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Cemal Reşit Rey Konser Salonu (CRR) bu hafta; Night In Calisia, Bonnie Tyler ve Tanita Tikaram gibi müziğin birbirinden renkli değerlerini İstanbullularla buluşturuyor. CRR İstanbul Müziği Makam Günleri programı ile de dinleyiciler, Türk Sanat Müziği’nin en değerli eserlerini dinleme ve tanıma fırsatı buluyor.

Albümleri pek çok ülkede milyonlarca satan ve dünyanın en iyi pop-folk şarkıcılarından kabul edilen Tanita Tikaram, dünyaca ünlü şarkılarıyla CRR’de müzikseverlere uzun süre hafızalarından silemeyecekleri büyülü bir akşam yaşatacak. Tikaram, “Eleven Kinds of Loneliness” (1992), “Sentimental” (2005) ve en son kaydettiği“Can’t Go Back” (2012) albümlerinin sevilen parçalarını seslendirecek. Koyu ve kendine has sesiyle yorumladığı parçalarının aynı zamanda söz yazarı da olan Tanita Tikaram, 31 Ekim Cuma günü 20.00’de müzikseverlerin karşısında.

www.crrkonsersalonu.org

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?