Anasayfa > Şehir Hatları > Rengarenk

Rengarenk

9 Aralık 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Noel Baba'yı kim uyandıracak?

Öyle kırmızılar giymekle, yuvarlak tel çerçeveli gözlükler, pamuktan sakallar takmakla, hoo hoo hoo diye göbek hoplatmakla Noel Baba olunmaz. Noel Babalık önce insanın içinde olacak. Yoksa her sırtında çuvalla bacadan girene Noel Baba dersek işimiz var.

Noel Baba'yı kim uyandıracak?

Noel Baba dediğin her şeyden önce hediye vermekten keyif alacak. Birine hediye verdi mi, yüzünde beliren memnuniyet ifadesini görene kadar gözlerini üzerinden ayırmayacak. O ifadeyi görür görmez kendi de zevkten dört köşe olacak. Sonra elinde paketleri, hediye vereceği yeni insanlara uğramak üzere kapı kapı gezmeye devam edecek. 

Yoksa kim inanır geyiklerin çektiği bir kızakla bir gecede dünyayı dolaşan yaşlı başlı bir adama... Hem bir adam da değil zaten. Erkek kadın bir sürü Noel Baba var aramızda. Hatta bu yılbaşı onlardan biri belki de siz olacaksınız. 

“Herkesi memnun edecek hediyeler seçmeye vaktim yok” mu diyorsunuz? Kesinlikle doğru cevap! Siz Noel Baba olmak için doğmuşsunuz. Biz de sizi bu amacınıza ulaştırabilmek için varız zaten. 

Sahi olarak olağanüstü Yılbaşı Setleri hazırladık. Cıvıl cıvıl, pırıl pırıl, ışıl ışıl setler. Her zevke, her beğeniye, her bütçeye göre bir tane mutlaka var. Setlere bakar bakmaz içinizdeki Noel Baba sevinç çığlıkları atmaya başlayacak: “Bu tam ablamlık, bunu ofisteki arkadaşıma alırım, babam buna bayılır, annem bunu görünce deli olur...” 

Siz en iyisi hemen tıklayın. İçinizdeki Noel Baba'yı bir an önce uyandırın da yılbaşını kaçırmasın.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?