Anasayfa > Şehir Hatları > Şehir Kültürü

Şehir Kültürü

5 Mayıs 2016  |  0 yorum  |  Sahi

Sahi Teras'ta Açık Büfe İstanbul

Yaz yaklaştı ve Sahi'nin panoramik terası yeniden açıldı. Üstelik şimdi Anneler Günü'ne özel açık büfe kahvaltı menüsüyle.

  • Sahi Teras'ta Açık Büfe İstanbul
  • Sahi Teras'ta Açık Büfe İstanbul
  • Sahi Teras'ta Açık Büfe İstanbul

Sahi Teras Cafe İstanbul'un hem tarihi hem doğasıyla aynı anda yaşanabildiği çok özel bir yer. Panoramik manzarası Galata Kulesi ile başlıyor, eski Pera binalarının cepheleri boyunca kayıyor, bir Mimar Sinan başyapıtı olan Kılıç Ali Paşa Camii ve Tophane-i Amire binası ile devam ediyor. Yüzlerce yıllık çınar ağaçları ile turkuaz rengi, zarif gemileri ve yaramaz martılarıyla muhteşem Boğaziçi sahneyi tamamlıyor.

Sahi Teras Cafe 8 Mayıs Anneler Günü sabahına özel açık büfe brunch servisiyle sizi bekliyor. Serpme kahvaltı, yumurta çeşitleri, börekler, ev yapımı reçeller, bal, kaymak, yaprak sarma ve kısır yanında sınırsız çay ikramıyla... Sahi Teras Cafeye yaz boyunca gelebilir, otantik Türk kahvaltısı tabakları, enfes Anadolu yemek ve tatlıları ile geleneksel Türk çayı, Türk kahvesi ve şerbetleri tadabilirsiniz.

Adres: Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mah. Kılıç Ali Paşa Mescit Sok. No:2 Karaköy Beyoğlu /İstanbul

Tel: +90 (212) 244 63 63

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?