Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

24 Eylül 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Şevval Sam, “Toprak Kokusu II” ile 27 Eylül akşamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde.

2012 yılında Harbiye Açıkhava'da ilkini gerçekleştirdiği "Toprak Kokusu I" konseriyle büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılaşan Şevval Sam, yoğun istek üzerine bu yıl "Toprak Kokusu II" konseriyle hayranlarıyla tekrar buluşuyor.

Şevval Sam, “Toprak Kokusu II” ile 27 Eylül akşamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde.

Türk sanat müziği, Karadeniz türküleri, arabesk, son olarak modern ve klasik şarkıları seslendirdiği "Tango" albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Şevval Sam, "Toprak Kokusu II" konseriyle 27 Eylül 2014'te İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde...

Halk oyunları, çeşitli dans gösterileri, sürprizler ve konuk olarak "Istanbul Strings" yaylı grubunun enstrümantal şovlarıyla bir kültür mozaiğine dönüşecek konserde; alaturka müzikler, birçok dilde seslendireceği Anadolu'nun etnik kültür ve dillerine dair halk ezgilerinin yer aldığı etnik türküler, Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri, bir döneme damgasını vuran arabesk parçalar ve tango eserler de yer alacak. Şevval Sam ile bu eşsiz müzik yolculuğunu kaçırmayın!

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?