Anasayfa > Şehir Hatları > Son Kullanma Tarihi

Son Kullanma Tarihi

27 Ekim 2014  |  0 yorum  |  Sahi

“Suya Yön Veren” en güzel fotoğraflar İfsak'ta...

Hayatın kaynağı olan suya yön veren anlar, pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo’nun 3. Ulusal Fotoğraf Yarışma’nda hayat buldu. “Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” konulu yarışma için suyun izinden giden objektiflerin yakaladığı eşsiz fotoğraflar, 1 Kasım 2014 tarihinde İFSAK’ın Beyoğlu’ndaki sergi salonunda fotoğraf severlerin beğenisine sunulacak.

“Suya Yön Veren” en güzel fotoğraflar İfsak'ta...

Sergi Kasım ayı boyunca ziyaret edilebilecek. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen yarışma, hayatın kaynağı olan suya ve dünyada azalan su kaynaklarının verimli kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla düzenleniyor. Sergi açılışı ile birlikte Wilo 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eserlerin sahiplerine ödülleri, İFSAK sergi salonunda yapılacak bir törenle takdim edilecek. 

“Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” konulu yarışmaya, 348 fotoğrafçı, 1.258 eserle katıldı. Fotoğraf Sanatçısı Ali Rıza Akalın, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar (EFIAP), Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) Fotoğraf Bölümü’nden Nadir Ede, İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç ve Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner’den oluşan jüri, birbirinden başarılı eserler arasından titizlikle yaptığı değerlendirme sonucunda dereceye girenleri belirledi.

 “Su, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler” Fotoğraf Sergisi

Sergileme Tarihi: 1 – 30 Kasım 2014
Yer: İFSAK Sergi Salonu
Adres: İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak No: 32 / 2 Beyoğlu
Telefon: (0212) 292 42 01 / (0212) 292 18 07  

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?