Anasayfa > Şehir Hatları > Şehir Kültürü

Şehir Kültürü

16 Aralık 2014  |  1 yorum  |  Sahi

Yılbaşında bunları yapmayın!

* Yeni yıla hoş bir mekanda, kalabalık bir arkadaş grubuyla girmek isteyebilirsiniz. Ancak unutmayın, fiyatlar epey yüksek olacaktır. Seçim yaparken, rezervasyonunuzu mutlaka yaptırın, isteklerinize ve bütçenize göre bir yer tercih edin.

Yılbaşında bunları yapmayın!

* Sokaklar oldukça hareketli olur yılbaşı gecesi. Hele de Taksim... Bu kez farklı bir rota belirleyin. Şehrin hoş, farklı yerlerini tercih edin. Çünkü Taksim'de kalabalıkta sıkılmanız, sıkışmanız olası...

* Evde sevdiklerinizle birarada olmak istiyorsanız, yemeğe azami özen gösterin. Daha önce hiç yapmadığınız bir menü oluşturmayın. Klişeleri boşverin. Damak tadı en güzeli. Bilmediğiniz, zor bir menüdense, garanti olanı tercih edin.

* Ev partilerinin olmazsa olmazıdır oyunlar. Evet tombala bir klasik, ancak yanı sıra farklı ve eğlenceli oyunlar da seçebilirsiniz. Keza, herkes “tombalasever” olmayabilir.

* Nerede televizyonda yayımlanan o eski yılbaşı eğlenceleri, değil mi? Evet, nerede bilemiyoruz sahiden. O yüzden siz güzel bir müzik listesi oluşturun, sohbetinize eşlik edecek hoş bir seda olsun kulağınıza. Yoksa açacağınız bir televizyon kanalında, herkesin diziye kilitlenmesi sonucunda sohbetten uzak kalabilirsiniz.

* Klişe hediyelerden özellikle kaçının. Önemli olan hatırlanmak sonuçta. O yüzden mümkünse, emek yoğun ürünleri hediye edin. Karşınızdakinin bir ihtiyacını almayı da tercih edebilirsiniz. Ama unutmayın tatlı bir gülümseme her zaman en büyük hediyedir.

Bu yazı hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır. Sizde yorum ekleyebilirsiniz >

Yorumlar

Emrah Kılavuz
Yazan: Emrah Kılavuz   31.12.2014 16:12:34 - 16:12:33kesinlikle katılıyorum!!!

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?