Anasayfa > Şehir Hatları > Son Kullanma Tarihi

Son Kullanma Tarihi

1 Eylül 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Yo-Yo Ma ve Silk Road Ensemble büyülemek için geliyor!

“Hayalgücünün ötesinde enstrümental ve vokal sanatçılarla bir müzik çağlayanı...”
The Seattle Times

Yo-Yo Ma ve Silk Road Ensemble büyülemek için geliyor!

2000 senesinde dünyaca ünlü çellist Yo-Yo Ma'nın sanatsal vizyonu ile kurulan Silk Road Ensemble topluluğu, Asya, Avrupa ve Amerika'da 20'den fazla ülkenin seçkin sanatçı ve bestecilerini bir araya getiriyor.

Çağdaş müzik buluşmalarını ele alarak farklı toplumların çok-kültürlülüğünü yansıtan Silk Road, yeni repertuvarlar geliştiren yaratıcı üyelerden oluşuyor.

Off the Map albümleri ile 2011'de En İyi Klasik Crossover Albüm dalında Grammy ödülüne aday gösterilen Silk Road Ensemble with Yo-Yo Ma, unutulmaz bir performans sergileyecekleri konserleri için Zorlu Center PSM'de tekrar bir araya geliyor. Bu muhteşem buluşma 4 ve 5 Eylül'de gerçekleşiyor!

Ünlü besteci ve kemençe virtüözü Kayhan Kalhor'un yeni eseri "Layers of Loneliness"in, dünya prömiyerini gerçekleştireceği bu özel performansta, Kürt halk müziğinin önde gelen ismi Aynur da özel konuk olarak bu geceye eşlik edecek.

www.zorlucenterpsm.com

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?