Anasayfa > Şehir Hatları > Etkinlik

Etkinlik

24 Ekim 2014  |  0 yorum  |  Sahi

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 12. Yılında 3 Oyunuyla Perdelerini Açıyor!

2003 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanından 550 bin çocuğu tiyatroyla buluşturan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 12. yılında yeni oyunu “Karlar Ülkesi” Müzikli-Danslı Çocuk Oyunu ve geçen sezon ilgiyle izlenen post-modern müzikal “Kibritçi Kız” ile, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyiciyle buluşuyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 12. Yılında 3 Oyunuyla Perdelerini Açıyor!

Prömiyeri 25 Ekim 2014 Cumartesi Günü yapılan Karlar Ülkesi Oyunu, 26 ve 29 Ekim tarihlerinde de sahnede olacak. Kibritçi Kız Müzikali’nin ise bu sezonki ilk gösterimi 2 Kasım 2014 Pazar Günü yapılacak.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu ayrıca, Anadolu Turnesi kapsamında bu sene de Kurbağa Prens Müzikli Oyunu’nu Türkiye’nin çeşitli illerinde sahneleyecek.

3 Oyun da Mayıs 2015 sonuna kadar izlenebilecek. Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun sezon boyunca sergileyeceği oyunlar hakkında detaylı bilgilere www.zorlucocuktiyatrosu.com ve www.facebook.com/zorlucocuktiyatrosu adreslerinden ulaşılabiliyor.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

E-Bülten Listemize Kayıt OlunYeni ürünler, yazılar ve size özel önerilerimizden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olmak ister misiniz?